nr 395 6631
Garderobskåp
med Intarsia, längd: 103, djup: 43, höjd: 193 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
3.500 kr |
| Såld: |
3.000 kr |
måndag 6 februari 2006 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
6/2 11:32:07